Wideo z praktyk w Grecji grupa 1

O projekcie

© 2017-2018 Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łomży

Dołącz do mojej listy mailingowej

Projekt realizowany jest przez Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących im. Józefa Piłsudskiego w Łomży, ul. Przykoszarowa 22, 18-400 Łomża. Organizacją przyjmującą uczniów jest Olympus Education Services Single Member P.C., M Alexandrou, 600 65 Nei Pori, Grecja, zwany Instytucją partnerską.

W ramach projektu wsparciem objętych jest  80 uczniów kształcących się w kierunku: technik informatyk lub teleinformatyk oraz technik pojazdów samochodowych. Do udziału zostali zakwalifikowani przez Komisję Rekrutacyjną, w skład której wchodzili:  koordynator projektu, wychowawcy zainteresowanych klas, nauczyciel języka angielskiego i pedagog szkolny. Z tytułu uczestnictwa w projekcie nie są naliczane żadne opłaty.

Projekt przewiduje mobilność zagraniczną z uwzględnieniem stażu zawodowego, trwającego łącznie 14 dni. W związku z tym zakłada się:

  • przepracowanie w ramach stażu 80 godzin w sposób ciągły, przez dwa kolejne, następujące po sobie tygodnie;

  • organizację przerwy w trakcie dnia pracy, która będzie warunkowana zasadami panującymi w danym zakładzie pracy.

Przewiduje się również realizację programu kulturalnego, który ma ułatwić aklimatyzację w nowym otoczeniu. Na jego realizacje są przeznaczone 4 dni (weekendy).

 

  • White Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now